Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu czerwiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 23 1 2 3 4 5 6 7
week 24 8 9 10 11 12 13 14
week 25 15 16 17 18 19 20 21
week 26 22 23 24 25 26 27 28
week 27 29 30
domofony


Festyn Rodzinny w Radzanowie

Sobotni Festyn Rodzinny w Radzanowie licznymi atrakcjami zgromadził szerokie grono publiczności. Współorganizatorami kilkugodzinnego wydarzenia byli: Wójt i Rada Gminy Radzanowo, Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, Gminne Centrum Informacji oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Radzanowo.

Część artystyczną, mimo trwających jeszcze wakacji, przygotowały dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia artystyczne w Radzanowie i w Rogozinie: zespół muzyczny ADHD z Rogozina wraz z solistką Katarzyną Kalwas, w występie pod kierunkiem Norberta Pałysy i Jerzego Jakowskiego oraz soliści CKiS w Radzanowie - Olga Florczak, Natalia Kobielska, Dawid Siedlich, Oliwia Witkowska i Kinga Siedlich, których przygotował Romuald Podress. W krótkim koncercie wystąpił wielokrotnie utytułowany Chór „Złota Jesień” z dyrygentem Robertem Majewskim, przy akompaniamencie Tomasza Sarniaka. Gościnny występ dały: zespół tańca ludowego „Małe Rogozino” pod kierunkiem Małgorzaty Grabowskiej-Panek i Małgorzaty Majewskiej, radzanowska grupa hip-hop’owa oraz nieformalna grupa kabaretowa Fiku-Miku w składzie: Oliwia Witkowska, Magdalena Majewska i Bartosz Pawłowski. 
Moc atrakcji przygotowały organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Radzanowo. Koło Gospodyń „Anielski Kredens” z Rogozina zaprezentowało kiermasz z imponującymi rękodziełami. Stowarzyszenie Akademia Praktyk i Innowacji działające od niedawna w Męczeninie przygotowało smaczne ciasta, loterię, a także poprowadziło zabawy i konkursy dla dzieci. Członkowie Sekcji Wędkarskiej przy CKiS uczyli sztuki wędkarskiej, a dla najmłodszych przygotowali zręcznościowy konkurs łowienia mini rybek. Koło Nr 10 Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Radzanowo tradycyjnie zadbały o smaczny poczęstunek smalczykiem i grochówką. Na stoisku firmy AVON, Monika Witkowska wykonywała bezpłatne makijaże i udzielała fachowych porad. Największą atrakcją festynu okazało się stoisko grupy ZWIERZAKOLUBY, która zaprezentowała kilkanaście gatunków egzotycznych zwierząt.
Najmłodsi chętnie korzystali również z robienia zdjęć przy foto ściance, malowania buziek, kącika plastycznego, robienia baniek mydlanych, jazdy na kucyku oraz zabaw na trampolinie i zjeżdżalni.
Gościem specjalnym festynu był Poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski. Poseł w towarzystwie Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza, Radnego Rady Powiatu Pawła Jakubowskiego oraz Radnego Rady Miasta Płocka Grzegorza Lewickiego obejrzeli występy artystów i zapoznali się z atrakcjami stoisk poszczególnych organizacji pozarządowych i wystawców.
Ostatnią częścią festynu była zabawa taneczna do późnych godzin nocnych, którą poprowadzili DJ Bogdan Pielaszewski i DJ Michał Ciosek.
Organizatorzy wielokrotnie kierowali swe podziękowania do sponsorów, wystawców oraz wolontariuszy, bez wsparcia których oprawa festynu i prezentowane atrakcje nie byłyby aż tak liczne i ciekawe.

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl