Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu maj 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3
week 19 4 5 6 7 8 9 10
week 20 11 12 13 14 15 16 17
week 21 18 19 20 21 22 23 24
week 22 25 26 27 28 29 30 31
domofony


Informacje z XVII sesji Rady Gminy Radzanowo

Wczorajsza sesja rady gminy Radzanowo rozpoczęła się od głosowania nad zmianą pierwotnego porządku obrad. Następnie radni przyjęli kilka istotnych dokumentów: - sprawozdanie z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie; prezentację „Diagnozy problemów uzależnień na terenie gminy Radzanowo”, - informację  z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii za 2019 rok.

W kolejnej części wójt Sylwester Ziemkiewicz, przedstawił sprawozdanie z działalności międzysesyjnej. W tym punkcie głos zabrała również Magdalena Kosielińska, szef gminnego sztabu WOŚP w Radzanowie. Po krótkim podsumowaniu rzeczowo-finansowym, podziękowała wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczny finał. Szczególne gratulacje oraz drobne upominki z rąk Wójta Sylwestra Ziemkiewicza i Przewodniczącej Rady Gminy Radzanowo Jolanty Sochackiej przyjęli najlepsi wolontariusze: Jakub Biały, Wiktoria Szajewska oraz Wiktoria Kiełpińska – uczniowie SP w Radzanowie.
W punkcie rozpatrywania uchwał przyjęto m.in. zmiany w wieloletniej prognozie finansowej, zmiany budżetowe (zabezpieczono środki na rozbudowę sieci wodociągowej, na modernizację stacji uzdatniania wody w miejscowości Radzanowo – Dębniki oraz Ciółkówko, na remont ulicy Strażackiej w Rogozinie); przeprowadzenie analizy organizacyjno–finansowej sieci jednostek szkolnych; kryteria rekrutacji dla publicznych szkół i przedszkoli na terenie gminy; miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów miejscowości Rogozino.
W wolnych wnioskach radni kierowali zapytania o bieżące sprawy dotyczące zagadnień z terenu poszczególnych miejscowości. Swoje informacje przedstawili ponadto radni powiatowi.
Zgodnie z wymaganiami prawnymi przebieg obrad prezentowany jest pod adresem: http://www.radzanowo.pl/wladze-gminy/rada-gminy/transmisje.

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl