Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu luty 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2
week 6 3 4 5 6 7 8 9
week 7 10 11 12 13 14 15 16
week 8 17 18 19 20 21 22 23
week 9 24 25 26 27 28 29
domofony


„W poszukiwaniu innowacji”

Zapraszamy do oglądania Spotu z promocyjny „Bliżej – smaczniej i bezpieczniej” prezentującego przykłady dobrych praktyk sprzedaży bezpośredniej w branży rolniczej– 4 odcinki. 
Spot promocyjny  dostępny na stronie www.razem-dla-rozwoju.pl
 

Cel operacji:
 
Przeszkolenie rolników – uczestników wyjazdów studyjnych w zakresie wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, szczególnie w zakresie współpracy i wsparcia sprzedaży detalicznej bezpośredniej.
 
Formy realizacji:
 
Wyjazdy studyjne prezentujące dobre praktyki w zakresie współpracy rolników we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzedaży detalicznej bezpośredniej umożliwią wymianę doświadczeń i podniesienie kompetencji w zakresie aktywizacji gospodarczej terenów wiejskich, dzięki wizytacji na miejscu uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z dobrymi praktykami wdrożonymi i funkcjonującymi w innych województwach.
Spot promujący dobre praktyki wdrażania innowacyjnych rozwiązań w sprzedaży bezpośredniej produktów rolniczych stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego świata – wykorzystanie medium telewizji internetowej to dotarcie do szerokiego grona osób zaangażowanych zarówno w kreowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich jak również ostatecznych odbiorców oferowanych usług i produktów lokalnych na obszarach wiejskich. Wybrana forma przekazu gwarantuje osiągnięcie zintegrowanych efektów działań w kontekście podejmowanych działań mających na celu ułatwienie transferu wiedzy, wymiany doświadczeń oraz promocji współpracy w sektorze rolnym i realizacji przez rolników wspólnych inwestycji.
 
Zakładane rezultaty:
Planowanym rezultatem działań będzie zwiększenie liczby mieszkańców obszarów wiejskich, w tym lokalnych rolników podejmujących realizację wspólnych inwestycji, korzystających z zewnętrznych źródeł dofinansowania, restrukturyzacja i modernizacja gospodarstw rolnych, propagowanie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz promocja współpracy w sektorze rolnym.
 
Realizacja projektu przyczyni się do osiągnięcia następujących efektów:
- rozwoju współpracy i wsparcia sprzedaży detalicznej bezpośredniej na obszarze woj. mazowieckiego
 
Grupę docelową stanowią będą rolnicy mieszkańcy obszarów wiejskich z terenu województwa mazowieckiego.
 
 
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl