Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu czerwiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 23 1 2 3 4 5 6 7
week 24 8 9 10 11 12 13 14
week 25 15 16 17 18 19 20 21
week 26 22 23 24 25 26 27 28
week 27 29 30
domofony


Konkurs fotograficzny "Mazowsze - turystycznie i kulturowo"

Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem" działając w partnerstwie z Wydziałem Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Wydziałem Rozwoju Gospodarczego i Promocji - Starostwa Powiatowego w Płocku zaprasza do udziału w konkursie fotograficzny pn. "Moda na Mazowsze - turystycznie i kulturowo" skierowanym do młodzieży z terenu Powiatu Płockiego i miasta Płocka.

 
Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn.: "Turystyka kulturowa - coś dla mnie i dla ciebie" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 
Głównym celem konkursu jest zachęcenie uczestników do poznania miejsc kulturowych i turystycznych, zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej wśród uczestników oraz zainspirowanie do lepszego poznania walorów turystycznych, krajobrazowych, zabytków oraz historii Zachodniego Mazowsza.
Konkurs przyczyni się do promocji atrakcji turystycznych i kulturalnych naszego regionu, jak również do upowszechniania mody na aktywne spędzanie wolnego czasu.
 
Kartę zgłoszeniową wraz z załącznikami należy złożyć lub przesłać w terminie do 25 września 2019r.
Fundacja "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem",
adres biura: 09 - 402 Płock, ul. 1 Maja 7C, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Regulamin na stronie FLZP - Młodzi Razem
 
Konkurs skierowany jest do młodzieży (powyżej 10 roku życia) z terenu powiatu płockiego i miasta Płocka.
 
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zdjęć, które powinny prezentować ciekawe walory turystyczne, przyrodnicze, krajobrazy, elementy kultury naszego regionu,
Zdjęcia (kolorowe, czarno-białe, sepia itp.) powinny być dostarczone w formacie JPG na nośniku cyfrowym.
 
Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród nastąpi w październiku 2019r. podczas Seminarium podsumowującego projekt pn. "Turystyka kulturowa - coś dla mnie i dla ciebie".
 
Prezentacja najlepszych prac w formie wystawy będzie przygotowana podczas Seminarium podsumowującego projekt pn. "Turystyka kulturowa - coś dla mnie i dla ciebie".
 
Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
 

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl