Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu czerwiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 23 1 2 3 4 5 6 7
week 24 8 9 10 11 12 13 14
week 25 15 16 17 18 19 20 21
week 26 22 23 24 25 26 27 28
week 27 29 30
domofony


IV Piknik Patriotyczny za nami

IV Piknik Patriotyczny, jaki przygotowaliśmy wspólnie z Sekcja Wędkarska przy CKiS Radzanowo był okazją do wspólnego świętowania 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 15. rocznicy wstąpienia Polski do UE.

Wśród uroków przyrody zabytkowego parku im. Jana Kochanowskiego w Radzanowie, wspólnie z mieszkańcami naszej gminy i gośćmi m.in. z Bodzanowa, Słupna, Płocka, Staroźreb, czy Warszawy przeżyliśmy przede wszystkim wiele emocji sportowych. I tak na starcie III Biegu Radzanowskiego stanęła blisko 50-osobowa grupa uczestników, która miała do pokonania 7,2 km. Tuż po nich wystartowali pasjonaci nordic walking, którzy mierzyli swe siły na trasie 5 km.
Pierwsze wyniki dał nam bieg dziecięcy alejami parkowymi; miejsce I zajęła Julia Rembowska, miejsce II Nikola Woroniecka, miejsce III Lena Adamkiewicz.
Jako organizatorzy zgodnie uznajemy, że wszyscy uczestnicy i biegu, i marszu zostali niekwestionowanymi zwycięzcami. Wszystkim Wam ślemy pozdrowienia i podziękowanie za przyjęcie naszego zaproszenia. Regulaminowe zasady kazały nam jednak wyłonić medalistów. Najszybszy z nich przybiegł na metę w czasie 26 min. 36 s.
A oto oficjalne wyniki:
Kategoria" NORDIC WALKING": I. Marcin Radomski, II. Piotr Leszczyński, III. Aneta Marciniak.
Kategoria "BIEG-KOBIETY": I. Edyta Maraszek, II. Ewa Kępczyńska, III. Marzena Rucińska;
Kategoria "BIEG-MĘŻCZYŹNI": I. Michał Ruciński, II. Krzysztof Chętka, III. Kamil Goszczyński i Marcin Cyparski
Kategoria "BIEG-MIESZKAŃCY GMINY RADZANOWO": I. Damian Głowala, II. Artur Rutkowski, III. Kamil Zieliński.
W ceremonii dekoracji medalistów wzięli udział Jolanta Sochacka - przewodnicząca rady gminy, Sylwester Ziemkiewicz Wójt Gminy Radzanowo oraz Tomasz Siekierski, prezes naszego stowarzyszenia.
Po wysiłku fizycznym wszyscy sportowcy i zgromadzona publiczność zasłużyli na pyszny rosół z gęsiny oraz babę ziemniaczaną; smaczne dania już od wczesnych godzin porannych przygotowywały nasze wolontariuszki - Elżbieta Zalewska i Anna Latarska, którym serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do obejrzenia naszej Fotorelacji.


 

Stowarzyszenie Przyjaciół
Gminy Radzanowo

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl